Strona główna
Nadzór pedagogiczny
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Kontakt
Aktualność
Zaproszenie na konferencje miedzynarodową
4 grudnia 2012

Jakość edukacji czy/i jakość ewaluacji. Odpowiedzialni nauczyciele

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej konferencji międzynarodowej Jakość edukacji czy/i jakość ewaluacji. Odpowiedzialni nauczyciele, która odbędzie się w Krakowie w terminie 23-26 marca 2013r.
Organizatorami konferencji są Ośrodek Rozwoju Edukacji, Era Ewaluacji i Uniwersytet Jagielloński wspólnie realizujący projekt „Program wzmocnienia efektywności systemu nadzoru pedagogicznego i oceny jakości pracy szkoły. Etap III”.
Celem konferencji jest stworzenie przestrzeni i czasu na bezpieczne, interesujące rozważania, przemyślenia i rozmowy o edukacji, ewaluacji, przywództwie i współczesnym świecie. Tematyka konferencji w szczególności dotyczyć będzie zagadnień związanych z wzmacnianiem autonomii, profesjonalizmu i odpowiedzialności nauczycieli oraz wsparcia dyrektorów w świadomym organizowaniu pracy nauczycieli dla uczenia się uczniów, rozwoju szkół i systemu edukacji, czyli realizacji wymagań państwa.

Udział w konferencji jest bezpłatny (nie zwracamy uczestnikom jedynie kosztów podróży na miejsce konferencji). Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w Hotelu Qubus  (ulica Nadwiślańska 6, Kraków).
Oczekujemy, że zgłaszać się będą osoby, które zajmą się popularyzacją zdobytych doświadczeń, odgrywające rolę „trendsetterów” w swoich lokalnych społecznościach.

Formularz rejestracyjny znajduje się pod linkiem: https://rekrutacja.ore.edu.pl/?action=register&make=training&id=564

Rejestracja na konferencję trwa od 5 grudnia do 15 stycznia.

Zapraszamy do udziału!

Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1