Strona główna
Nadzór pedagogiczny
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Kontakt
Aktualność
Wizyta studyjna w Hiszpanii
16 grudnia 2011

   W dniach 9-16 grudnia 2011 r odbyła się wizyta studyjna w Murcji (Hiszpania). Murcja jest stolicą jednej z 17 wspólnot autonomicznych Hiszpanii o tej samej nazwie, jest to miasto uniwersyteckie. To właśnie Uniwersytet w Murcji jest współorganizatorem wizyty, podczas której 16 osobowa grupa ewaluatorów z całej Polski i członków zespołu projektu poznawała funkcjonowanie hiszpańskiej edukacji.
   Oczekiwania zespołu były dosyć duże, bo okazało się, że tak naprawdę w kręgu zainteresowań są wszelkie zagadnienia związane ze sprawowaniem nadzoru pedagogicznego, istotą ewaluacji, strukturą samego szkolnictwa na wszystkich poziomach, a także wiele innych, jak np.: zasady zatrudniania nauczycieli i ich doskonalenie zawodowe, rola dyrektora szkoły, sposoby oceniania osiągnięć uczniów, czy też egzaminowanie zewnętrzne.

W wizycie wzięli udział:

Jola z Lubina, Gosia z Brześcia Kujawskiego, Krystyna z Chełma, Iza z Suchej Beskidzkiej, Jola z Jasła, Krzysztof z Białegostoku, Stefan z Bytowa, Ewa z Jędrzejowa, Ewa z Elbląga, Teresa Z Wałcza, Stefan z Wrocławia, Magda z Poznania, Roman i dwie Joanny z Krakowa i Dorota z Niepołomic.

Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1