Strona główna
Nadzór pedagogiczny
Dyrektorzy
Nauczyciel badacz
Rodzice
i uczniowie
JST
Kontakt
Aktualność
Konferencja z cyklu "JAKOŚĆ EDUKACJI CZY/I JAKOŚĆ EWALUACJI"
30 marca - 2 kwietnia 2012r
10 września 2011

Szanowni Państwo!

Przyszłoroczna konferencja z cyklu „JAKOŚĆ EDUKACJI CZY/I JAKOŚĆ EWALUACJI”  będzie dotyczyła kwestii związanych w zadaniami i rozwojem przywódców edukacyjnych. Mamy nadzieję, że podczas konferencji nie zabraknie przestrzeni oraz czasu na bezpieczne, interesujące rozważania, przemyślenia i rozmowy o edukacji, ewaluacji, przywództwie we współczesnym świecie.

Poza sesjami eksperckimi prowadzonymi przez prelegentów m.in. z Polski, Czech, Ukrainy, Irlandii, Norwegii oraz USA,  odbędą się także sesje refleksyjne, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość odniesienia się do omówionych przez ekspertów tematów.

Mamy nadzieję, że międzynarodowi eksperci dostarczą uczestnikom głębokich, prowokujących i inspirujących pomysłów na wsparcie dyrektorów, nauczycieli oraz pozostałych uczestników procesu uczenia się w reagowaniu na współczesne wyzwania w inicjatywach na rzecz wypełniania wymagań państwa wobec szkół i placówek (stanowiących dziś punkt wyjścia w obowiązującym modelu nadzoru pedagogicznego). Omówione zostaną także zadania dyrektorów w odniesieniu do wymagań państwa. Przedstawione będą także pewne pomysły na ich realizację oraz dobre praktyki.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej. W grudniu przedstawimy Państwu listę prelegentów konferencji. Rekrutacja uczestników na konferencję rozpocznie się 5 stycznia 2012 roku.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Archiwum aktualności
(zobacz)


Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej Rozumiem
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1